Demo

OKNÁ PRE ŽILINU A DOMY V OKOLÍ ŽILINY

Staviate v Žiline alebo bývate žilinskom kraji? Plánujete si postaviť nový dom alebo rekonštrujete starý dom a meníte okná? Vypýtajte si nacenenie nových eurookien do svojho domu. Pošleme vám cenovú ponuku na drevené okná.

  Pozrieť realizácie...         Chcem kalkuláciu...         Chcem telefonovať... 0908 401 490

Servis okien a dverí

"nastavenie a premazanie kovania, ošetrenie povrchu okien, údržba podľa konkrétnej situácie"
video servis okien
Spotlight Image

Vieme, že dnešný rýchly životný štýl často našim klientom nedovolí vykonať potrebnú údržbu na ich oknách. Ponúkame preto službu - pravidelné servisné prehliadky a kontrola. V jednoduchosti to znamená, že všetku údržbu vašich okien vám jedenkrát ročne vykonajú naši profesionáli. Servis vykonávame len na naše výrobky.

VIDEO Ako sa ošetrujú drevené eurookná

Návod na obsluhu a údržbu drevených okien

Ku dreveným eurooknám, drevohliníkovým oknám poskytujeme Návod na obsluhu a údržbu drevených okien a Ošetrovaciu sadu. Dodržaním zásad uvedených v návode na obsluhu okien sa zabezpečí dlhodobá vysoká kvalita povrchovej úpravy, funkčnosť kovania, eurookien, drevohliníkových okien a drevených dverí.

Eurookná v ostatných krajoch

Pokiaľ ste z Trnavy a Trnavského kraja pozrite si eurookná Trnava. V prípade Nitry a Nitrianskeho kraja si objednávajte eurookná v Nitre. Všetci z Bratislavského kraja a Bratislavy si ceny okien môžu vyžiadať na eurooknách Bratislava.

Eurookná v Žiline, drevohliníkové okná v žilinskom kraji

Bývate v žilinskom kraji a v niektorom z okresov ako sú Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín a Žilina?
Potrebujete sa rozhodnúť aké eurookná alebo drevo-hliníkové okná použijete na svojom novom dome? Opravujete starý dom a vymieňate na ňom okná? Určite vám pri rozhodovaní pomôže konzultácia a správne nacenenie drevených okien, drevohliníkových okien alebo HS portálu.

  Pozrieť realizácie...         Chcem kalkuláciu...         Chcem telefonovať... 0908 401 490