Demo

EUROOKNÁ V ŽILINE A ŽILINSKOM KRAJI

Bývate v Žiline a žilinskom kraji? Staviate nový dom alebo rekonštrujete starý dom a meníte okná? Tu máte možnosť dať si naceniť nové eurookná do svojho domu. Vypýtajte si cenovú ponuku na okná.

  Pozrieť realizácie...         Chcem kalkuláciu...         Chcem telefonovať... 0908 401 490

Servis okien a dverí

"nastavenie a premazanie kovania, ošetrenie povrchu okien, údržba podľa konkrétnej situácie"
video servis okien
Spotlight Image

Vieme, že dnešný rýchly životný štýl často našim klientom nedovolí vykonať potrebnú údržbu na ich oknách. Ponúkame preto službu - pravidelné servisné prehliadky a kontrola. V jednoduchosti to znamená, že všetku údržbu vašich okien vám jedenkrát ročne vykonajú naši profesionáli. Servis vykonávame len na naše výrobky.

VIDEO Ako sa ošetrujú drevené eurookná

Návod na obsluhu a údržbu drevených okien

Ku dreveným eurooknám, drevohliníkovým oknám poskytujeme Návod na obsluhu a údržbu drevených okien a Ošetrovaciu sadu. Dodržaním zásad uvedených v návode na obsluhu okien sa zabezpečí dlhodobá vysoká kvalita povrchovej úpravy, funkčnosť kovania, eurookien, drevohliníkových okien a drevených dverí.

Okná v ostatných krajoch na Slovensku

Pokiaľ ste z Bratislavy a Bratislavského kraja a hľadáte okná pozrite si okná v Bratislave. V prípade Trnavy a Trnavského kraja si okná objednávajte na webe okná Trnava. Všetci z Nitrianskeho kraja a Nitry si ceny okien môžu vyžiadať na webe okná Nitra.

Okná v Žiline a okná pre žilinský kraj

Hľadáte okná v žilinskom kraji (buď eurookná, drevo-hliníkové okná alebo iný typ drevených okien) a v niektorom z okresov ako sú Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín a Žilina?
Rozhodujete sa aký typ oknien použijete na svojom dome alebo byte? Opravujete dom a vymieňate na ňom okná? Dobrý spôsob ako sa rozhodnúť je konzultácia a správne nacenenie ceny okien, drevených okien, alebo HS portálu.

  Pozrieť realizácie...         Chcem kalkuláciu...         Chcem telefonovať... 0908 401 490