Demo

EUROOKNÁ ŽILINA PRE DOMY V ŽILINSKOM KRAJI

Meníte okná vo svojom byte alebo dome? Staviate si dom a rozhodujete sa aké eurookná si vyberiete? Dajte si naceniť eurookná do svojho domu. Skrášlite si svoje bývanie HS Portálom do záhrady. Vypýtajte si cenovú ponuku na eurookná.

  Pozrieť realizácie...         Chcem kalkuláciu...         Chcem telefonovať... 0908 401 490

Referencie našich zákazníkov

"Spokojní zákazníci sú jediný argument, ktorý potrebujeme..."

Nepoužívame šikovné predajné triky. Náš najsilnejší argument je spokojnosť zákazníkov, bezprostredne po realizácii ale aj po mnohých rokoch. Vyhovuje nám informačná explózia dnešnej doby a sme radi, keď si zákazníci svoje skúsenosti vymieňajú aj s nami a aktívne s nami komunikujú pri zisťovaní ďalších informácií. A vieme aj to, že v dnešnej dobe sa nespokojnosť prejaví mnohonásobne rýchlejšie ako spokojnosť zákazníka. Napriek tomu sa firma DREVAR teší mimoriadnej popularite medzi zákazníkmi na Slovensku. Chceli by sme sa týmto poďakovať vám, našim existujúcim zákazníkom za dôveru a veríme, že každého nového záujemcu presvedčíme, že vysoká spokojnosť zákazníka je u nás prvoradá.


O okná sa mi stará firma DREVAR

Pán Bulla, ktorého nádherný dom sa vyníma na nitrianskom Zobori osobne pozná majiteľa firmy Drevar pána Vargu. Pri zadávaní zákazky tak išlo o prirodzenú dôveru, ktorú mu firma preukázala. Dnes jeho dom zdobia drevené okná i dvere a v strede jeho pozemku stojí luxusný drevený altánok, v ktorom trávia tie najkrajšie rodinné chvíle.

  pozrieť video...

Eurookná sú aj po piatich rokoch ako nové

Firmu DREVAR sme objavili v Nitre. Hľadali sme firmu, ktorá vyrába kvalitné drevené okná. Manžela hneď oslovil pozitívny prístup a možnosť videnia konkrétnych vzoriek okien. Poradenstvo bolo na výbornej úrovni. Na mieste sme si vybrali aj odtieň, ktorý sa zhodoval s našim vysnívaným. So spoluprácou a s prístupom firmy sme boli hneď zo začiatku spokojní, takže sme ďalej inú firmu ani nehľadali.

  pozrieť video...

Referencie od našich vďačných zákazníkov

V tomto článku nájdete odozvy, názory od našich zákazníkov. Prečítajte si referencie od našich priaznivcov, ktoré publikujú na sociálnych sieťach, alebo nám prichádzajú mailom.. Publikovali sme ich bez úprav, vrátane gramatických chybičiek a emotikonov, čo ľudia napísali o firme DREVAR.

  čítajte viac...

Eurookná v ostatných krajoch

Pokiaľ ste z Trnavy a Trnavského kraja pozrite si eurookná Trnava. V prípade Nitry a Nitrianskeho kraja si objednávajte eurookná v Nitre. Všetci z Bratislavského kraja a Bratislavy si ceny okien môžu vyžiadať na eurooknách Bratislava.

Eurookná v Žiline, drevohliníkové okná v žilinskom kraji

Bývate v žilinskom kraji a v niektorom z okresov ako sú Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín a Žilina?
Potrebujete sa rozhodnúť aké eurookná alebo drevo-hliníkové okná použijete na svojom novom dome? Opravujete starý dom a vymieňate na ňom okná? Určite vám pri rozhodovaní pomôže konzultácia a správne nacenenie drevených okien, drevohliníkových okien alebo HS portálu.

  Pozrieť realizácie...         Chcem kalkuláciu...         Chcem telefonovať... 0908 401 490