Demo

EUROOKNÁ ŽILINA PRE DOMY V ŽILINSKOM KRAJI

Meníte okná vo svojom byte alebo dome? Staviate si dom a rozhodujete sa aké eurookná si vyberiete? Dajte si naceniť eurookná do svojho domu. Skrášlite si svoje bývanie HS Portálom do záhrady. Vypýtajte si cenovú ponuku na eurookná.

  Pozrieť realizácie...         Chcem kalkuláciu...         Chcem telefonovať... 0908 401 490

Ako vyrábame

"Mať špičkové technológie je len jeden element dokonalého výrobku..."

Know-how, skúsenosti a professionalita sú rovnako kľúčové. Aj keď má firma DREVAR momentálne k dispozícii najmodernejšie dostupné technológie, bez skúsených plánovačov, návrhárov, výrobcov a montážnikov by sme nedokázali pre našich zákazníkov prinášať len tie najlepšie výsledky.


Technológia výroby okien a dverí

"Vlastníme najmodernejšie CNC zariadenia a technológie, pre výrobu výnimočných okien je ale treba viac."

Odkedy firma DREVAR zakúpila prvé CNC technológie, dala sa na nekončiacu cestu modernizácie a technologického rozvoja. Dnes už vlastníme takmer všetky najmodernejšie zariadenia, ktoré trh ponúka na výrobu okien a dverí v prvotriednej kvalite.

  čítajte viac...

Ľudia v spoločnosti DREVAR

"Mladí nadšenci a starí vlci."

Naša firma má za sebou od svojho založenia už viac ako dve desaťročia. V našom kolektíve pracujú rovnako mladí inovatívni ľudia ako aj skúsení odborníci overení rokmi praxe. Uvedomujeme si, že naši pracovníci sú jednou z našich najväčších konkurenčných výhod. Firma DREVAR ich dokáže primerane oceniť a je na nich hrdá.

  čítajte viac...

Drevo, z ktorého vyrábame

"Nestarnúci prírodný materiál, dokonalý izolant, príjemný na dotyk."

Kvalita použitého dreva (v našom prípade eurohranola), má na výsledný výrobok obrovský vplyv. Nemyslíme len nový výrobok, ktorý prevezmete bezprostredne po montáži, ale aj výrobok, ktorý má výborne slúžiť množstvo rokov.

  čítajte viac...

Eurookná v ostatných krajoch

Pokiaľ ste z Trnavy a Trnavského kraja pozrite si eurookná Trnava. V prípade Nitry a Nitrianskeho kraja si objednávajte eurookná v Nitre. Všetci z Bratislavského kraja a Bratislavy si ceny okien môžu vyžiadať na eurooknách Bratislava.

Eurookná v Žiline, drevohliníkové okná v žilinskom kraji

Bývate v žilinskom kraji a v niektorom z okresov ako sú Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín a Žilina?
Potrebujete sa rozhodnúť aké eurookná alebo drevo-hliníkové okná použijete na svojom novom dome? Opravujete starý dom a vymieňate na ňom okná? Určite vám pri rozhodovaní pomôže konzultácia a správne nacenenie drevených okien, drevohliníkových okien alebo HS portálu.

  Pozrieť realizácie...         Chcem kalkuláciu...         Chcem telefonovať... 0908 401 490