Demo

OKNÁ PRE ŽILINU A DOMY V OKOLÍ ŽILINY

Staviate v Žiline alebo bývate žilinskom kraji? Plánujete si postaviť nový dom alebo rekonštrujete starý dom a meníte okná? Vypýtajte si nacenenie nových eurookien do svojho domu. Pošleme vám cenovú ponuku na drevené okná.

  Pozrieť realizácie...         Chcem kalkuláciu...         Chcem telefonovať... 0908 401 490

Ako vyrábame

"Mať špičkové technológie je len jeden element dokonalého výrobku..."

Know-how, skúsenosti a professionalita sú rovnako kľúčové. Aj keď má firma DREVAR momentálne k dispozícii najmodernejšie dostupné technológie, bez skúsených plánovačov, návrhárov, výrobcov a montážnikov by sme nedokázali pre našich zákazníkov prinášať len tie najlepšie výsledky.


Technológia výroby okien a dverí

"Vlastníme najmodernejšie CNC zariadenia a technológie, pre výrobu výnimočných okien je ale treba viac."

Odkedy firma DREVAR zakúpila prvé CNC technológie, dala sa na nekončiacu cestu modernizácie a technologického rozvoja. Dnes už vlastníme takmer všetky najmodernejšie zariadenia, ktoré trh ponúka na výrobu okien a dverí v prvotriednej kvalite.

  čítajte viac...

Ľudia v spoločnosti DREVAR

"Mladí nadšenci a starí vlci."

Naša firma má za sebou od svojho založenia už viac ako dve desaťročia. V našom kolektíve pracujú rovnako mladí inovatívni ľudia ako aj skúsení odborníci overení rokmi praxe. Uvedomujeme si, že naši pracovníci sú jednou z našich najväčších konkurenčných výhod. Firma DREVAR ich dokáže primerane oceniť a je na nich hrdá.

  čítajte viac...

Drevo, z ktorého vyrábame

"Nestarnúci prírodný materiál, dokonalý izolant, príjemný na dotyk."

Kvalita použitého dreva (v našom prípade eurohranola), má na výsledný výrobok obrovský vplyv. Nemyslíme len nový výrobok, ktorý prevezmete bezprostredne po montáži, ale aj výrobok, ktorý má výborne slúžiť množstvo rokov.

  čítajte viac...

Drevohliníkové okná v ostatných krajoch Slovenska

Pokiaľ ste z Nitry a Nitrianskeho kraja a hľadáte drevo-hliníkové okná pozrite si drevohliníkové okná v Nitre. V prípade Trnavy a Trnavského kraja si objednávajte na webe drevohliníkové okná Trnava. Všetci z Bratislavského kraja a Bratislavy si ceny drevohliníkových okien môžu vyžiadať na drevohliníkových oknách Bratislava.

Drevohliníkové okná v Žiline, eurookná v žilinskom kraji

Hľadáte drevohliníkové okná v žilinskom kraji a v niektorom z okresov ako sú Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín a Žilina?
Rozhodujete sa aké drevo-hliníkové okná alebo eurookná použijete na svojom novom dome? Opravujete starý dom a vymieňate na ňom okná? Pri rozhodovaní vám určite pomôže konzultácia a správne nacenenie drevohliníkových okien, drevených okien, alebo HS portálu.

  Pozrieť realizácie...         Chcem kalkuláciu...         Chcem telefonovať... 0908 401 490